31. října 2023

Jak pracovat s emocemi a komunikovat se školou? Přihlaste se na náš webinář pro rodiče! Akce je zdarma

krizová komunikace

Cítíte se někdy vyčerpaní, zoufalí, nebo se zlobíte v souvislosti se vzdělávacími obtížemi Vašeho dítěte?

Máte pocit, že Vás učitelé neslyší nebo Vám vůbec nerozumí?

Je toho na Vás prostě někdy moc?

Zúčastněte se dalšího webináře Spoluškoly, který se bude konat v úterý 28. listopadu od 17:30. Bezplatný online seminář se bude praktickou formou věnovat tématům jak pracovat s emocemi souvisejícími s péčí o dítě se zdravotním či jiným znevýhodněním, jakou roli mohou hrát emoce při komunikaci se školou na obou stranách a jak jich co nejlépe využít ve prospěch dítěte. Webinářem vás provede Lucie Pivoňková, která působí jako lektorka témat souvisejících s komunikací, vztahy a emocemi ve škole a dlouhodobě spolupracuje např. s Institutem emoční sebeobrany. 

Na webinář je nutná registrace na emailu info@spoluskola.cz, kde rádi zodpovíme i veškeré vaše doplňující dotazy. Seminář trvá zhruba 2 hodiny.

POZOR: Počet míst na webináři je omezený. Účast na akci je zdarma. Sledujte naše semináře tady, ať vám žádný neunikne!