Staňte se členem

Máte dítě s potřebou vzdělávací podpory? Nebo vás zajímá oblast vzdělávání a chcete pomáhat dětem, které to potřebují? Staňte se naším členem a pojďte s námi měnit vzdělávání v ČR k lepšímu. Členství v našem spolku je zdarma.
Co získáte?
  • Možnost účasti na unikátním semináři zaměřeném na krizovou komunikaci (nejen) se školou pouze pro členy spolku,
  • přednostní místo v našich kazuistických seminářích zaměřených na práva dětí a rodičů ve vzdělávání,
  • přednostní řešení vašich dotazů v naší bezplatné právní poradně,
  • možnost účastnit se našich advokačních aktivit,
  • možnost podílet se na pomoci ostatním rodičům dětí s potřebou vzdělávací podpory,
  • možnost sdílet váš příběh a pomoci tak dalším rodičům zjistit, že v komplikované životní situaci nejsou zdaleka sami a mají se kam obrátit.

Pro členství stačí pouze vyplnit přihlášku zde a zaslat nám podepsaný scan na adresu info@spoluskola.cz. Co nejdříve se Vám ozveme.