20. května 2024

Online seminář pro rodiče dětí se speciálními vzdělávacími potřebami

seminář
  • Potřebuje vaše dítě pomoc ve škole, protože nezvládá výuku?
  • Má vaše dítě dys, ADHD, fyzické či mentální postižení nebo jakékoliv jiné (vzdělávací) znevýhodnění?
  • Potřebujete se poradit o vzdělávání vašeho dítěte, nebo vás obecně zajímají práva a povinnosti dětí/rodičů ve vzdělávání?

Zúčastněte se webináře Spoluškoly, který se koná v úterý 28. května od 17:30 hod (cca 2 hod). Webinář bude prakticky zaměřený, a kromě úvodního vhledu do současné školské legislativy budeme řešit i konkrétní potřeby rodičů, resp. jejich dětí ve vzdělávání. Naše právničky zodpoví veškeré otázky, které vás v souvislosti se školou trápí. Na vaše dotazy se těší Veronika Doležilová a Marta Ptáčková. Na webinář je nutná registrace na emailu info@spoluskola.cz, kde rádi zodpovíme i veškeré vaše doplňující dotazy.

POZOR: Počet míst na webináři je omezený. Účast na akci je zdarma.