14. ledna 2022

Nabídka pro rodiče dětí se zdravotním znevýhodněním do 18 let na území hl. m. Prahy – možnost zapojení se do mapování potřeb a představ o podobě pobytových odlehčovacích služeb

Vážení rodiče,
organizace SCHOLA EMPIRICA z.s. se na Vás obrací s nabídkou možnosti ovlivnit podobu plánovaných pobytových odlehčovacích služeb pro děti do 18 let se zdravotním znevýhodněním na území hl. m. Prahy.
Pražský magistrát plánuje tyto služby rozvíjet. Aby byly nastavené co nejlépe, probíhá nejprve mapování potřeb mezi rodiči.
Jedná se o online skupinové diskuze. Můžete si vybrat ze dvou termínů (čtvrtek 20. 1. 2022 v 18:00-19:30 a úterý 25. 1. 2022 v 10:00-11:30). Přihlaste se, prosím, na ten, který je pro Vás vhodný a to na tomto odkazu: https://forms.gle/G7Yst9MoadnwKh1fA.
Každá skupina bude složena z max. 10 rodičů. Prosíme o přihlášení pouze jednoho z rodičů (či pečujících). Následně Vás zkontaktují výzkumníci z organizace Schola Empirica s potvrzením o zařazení mezi účastníky (příp. náhradníky).

Magdaléna Klimešová
SCHOLA EMPIRICA z.s.
www.scholaempirica.org