30. srpna 2020

Pozvánka na členskou schůzi spolku Spolu, z. s. dne 8. 10.

Vážení členové spolku, milí rodiče,

rádi bychom vás pozvali na další členskou schůzi spolku Spolu, z. s. Schůze se uskuteční 8. října od 16.00 do 17.30 online formou. Link pro přihlášení zašleme přihlášeným účastníkům (členům spolku) nejpozději den před setkáním.

Na schůzi bychom se rádi věnovali především schválení výroční zprávy spolku za rok 2019, představení naší činnosti v roce 2020, možnostem zapojení jednotlivých členů spolku do jeho činnosti a také financování spolku v dalším období.

V případě, že byste měli zájem se členské schůze zúčastnit, napište nám prosím do 10. 9. na adresu info@spoluskola.cz a dejte vědět, zda upřednostňujete distanční či prezenční formu.

Těšíme se na vás, Iva Janská a koordinační výbor spolku Spolu, z. s.