16. ledna 2020

Zveme vás na seminář emoční sebeobrany pro rodiče

Spolu, z. s. ve spolupráci s lektory Institutu emoční sebeobrany zve na seminář Emoční sebeobrana pro rodiče věnovaný duševní hygieně a práce s emocemi.

KDY: 20. 2. 2020 od 16.00 do 18.30 (doporučujeme dorazit cca o 15 min dříve)

KDE: Kampus Hybernská, Hybernská 4, Praha 1

Rodičovství patří bezesporu k jedné z největších životních změn. Již pouhá přítomnost dítěte zcela mění rodinnou dynamiku. Proměna životních rolí boří naše běžné návyky a stereotypy. Rodiče jsou nuceni hledat nové způsoby fungování, k čemuž jim často chybí jak potřebné informace, tak potřebné vzory. Situace rodičů je o to složitejší, vychovávají-li dítě s hendikepem či speciálními potřebami.

Emoční sebeobrana pomáhá rodičům orientovat se v emocích vlastních i dětských a učí je, jak s nimi nakládat tak, aby byly cennou součástí života v jeho plnosti a barvách. Více na www.emocnisebeobrana.cz.

V případě zájmu o účast se prosím přihlašte e-mailem na adrese info@spoluskola.cz. Počet míst na semináři je omezen.