09. září 2019

Seminář pro rodiče: To podstatné, co jako rodič potřebuji vědět o školách…

Milí rodiče,

ve středu 16. 10. 2019 proběhne v Impact HUB Praha seminář pro rodiče (nejen) na téma To podstatné, co jako rodič potřebuji vědět o školách ve vztahu ke vzdělávání dítěte se speciálními vzdělávacími potřebami (SVP). Jste srdečně zváni.

  • Kdy: 16. 10. od 18.00 do 19.30
  • Kde: Impact HUB Praha, Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5 (1. patro, modrá zasedačka)

 

Anotace semináře:

Dítě nastupuje do školky nebo školy. Co potřebuji jako rodič vědět? Do které školky/školy mám dítě přihlásit? Jaké jsou podmínky k přijetí (zápisu)? Co dělat v případě nepřijetí dítěte do školky či školy? Co znamená „odklad“ a kdo o něm rozhoduje? Jak mám u svého dítěte poznat odlišné vzdělávací potřeby? Jak funguje systém podpůrných opatření od září 2016 a jak (ne)fungoval dříve? A co dělat, pokud má dítě “papíry” k SVP?

Lektor: Mgr. Veronika Doležilová

 

Seminář bude časově navazovat na členskou schůzi spolku (pouze pro přihlášené členy spolku), která proběhne od 16.00 do 17.30 v oranžové zasedačce Impact HUB Praha.

Na seminář se můžete přihlásit do 7. 10. na adrese: info@rodicezainkluzi.cz.

Těšíme se na vás, Iva Janská a koordinační výbor spolku Rodiče za inkluzi

Pozvanka na seminar pro rodice deti se SVP