09. června 2023

Pozvánka na speciální členskou schůzi

Milí členové,

přijměte naší pozvánku na speciální členskou schůzi Spolu, z. s., která se uskuteční on-line ve středu 12. 7. od 17.00. K projednání máme jediné, za to pro spolek klíčové, téma: možnou oficiální změnu názvu spolku na Spoluškola. Proč o změně názvu uvažujeme? Ve veřejném prostoru se s názvem SPOLU v poslední době doslova roztrhl pytel a náš spolek je proto bohužel lehce zaměnitelný s jinými projekty, seskupeními a aktivitami. A to nechceme. V případě, že bychom se pro změnu společně rozhodli, rádi bychom jí nastartovali už od září 2023. Členská schůze by neměla být dlouhá a připojit se můžete i přes mobilní telefon. Budeme rádi, když se zúčastníte. Přihlásit se můžete na adrese: janska@spoluskola.cz. Link na jednání pošleme přihlášeným účastníkům nejpozději den před setkáním.

Těšíme se na Vás!

Tým Spolu, z.s.